Δικαιολογητικά για αποζημίωση Πανελλαδικών (αμοιβές, οδοιπορικά, Σάββατα, μη χρήση θερινής κ.τ.λ.)

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΛΥΚΕΙΑΚΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ – ΕΠΙΤΗΡΗΤΩΝ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ, ΜΗ ΧΡΗΣΗΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΑΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΣΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ

Για μέλη λυκειακών επιτροπών και επιτηρητές:

1. Υπεύθυνη δήλωση των εκπαιδευτικών ότι το ποσό πληρωμής δεν ξεπερνά το 25% των μηνιαίων αποδοχών τους σε τέσσερα (4) αντίτυπα, εκ των οποίων τα δύο (2) με πρωτότυπη υπογραφή και με σφραγίδα και τα άλλα δύο ως ακριβή αντίγραφα. (Εναλλακτικά μια (1) κατάσταση πρωτότυπη και τρεις (3) καταστάσεις ως ακριβή αντίγραφα).
  2. Βεβαίωση για την παρουσία των επιτροπών και των επιτηρητών σε τέσσερα (4) αντίτυπα με υπογραφή και σφραγίδα.
  3. Αποστολή του συμπληρωμένου ηλεκτρονικού αρχείου με e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση oithkor@dide.kor.sch.gr

Σάββατα/Κυριακές

3. Απόφαση ορισμού
  4. Αποστολή του συμπληρωμένου ηλεκτρονικού αρχείου με e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση oithkor@dide.kor.sch.gr

Μη χρήσης θερινής άδειας

2. Βεβαίωση ημερών παρουσίας απο τον/την Διευθυντή/ντρια του σχολείου
  3. Η Πράξη που ορίζει τους εκπαιδευτικούς που θα εργαστούν τον Ιούλιο.

Καθαρίστριες Ι.Δ.Ο.Χ.

1. Βεβαίωση αποδοχών
  2. Φωτοτυπία IBAN
  3. Α.Φ.Μ.