Αναπροσαρμοσμένος Πίνακας Υποψηφίων Υποδιευθυντών Σ.Μ. και Ε.Κ. και Υπευθύνων Τομέων Ε.Κ.

Μετά την 15η/17-10-2023 πράξη του Συμβουλίου Επιλογής ΔΔΕ Κορινθίας ανακοινώνεται ο αναπροσαρμοσμένος πίνακας Υποψηφίων Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων και Ε.Κ. και Υπευθύνων Τομέων Ε.Κ.

Οι αναφερόμενοι υποψήφιοι εντός δύο (02) εργάσιμων ημερών (μέχρι Πέμπτη 19-10-2023) υποβάλλουν στον Διευθυντή της σχολικής μονάδας ή του Ε.Κ. αντίγραφο του βιογραφικού τους σημειώματος που έχουν υποβάλει με την υποψηφιότητά τους στη Διεύθυνση Εκπαίδευσης.

Οι διευθυντές των αναφερομένων Σχολικών Μονάδων και Ε.Κ. εντός πέντε (05) εργάσιμων ημερών (μέχρι Τρίτη 24-10-2023) καλούνται να διατυπώσουν τη γνώμη τους για τον υποψήφιο που προκρίνουν για τη θέση του υποδιευθυντή ή του υπευθύνου Τομέα Ε.Κ. και να τη διαβιβάσουν στο Συμβούλιο Επιλογής. Στην περίπτωση που στη σχολική μονάδα υφίσταται και δεύτερος Υποδιευθυντής η γνώμη του διευθυντή περιλαμβάνει την άποψή του για δύο (02) υποψηφίους με τη σειρά τοποθέτησής τους.